Cierpliwość

Wpis utworzony 21 czerwca 2014 roku, zaktualizowany został 18 sierpnia 2016 roku.


Lubię jeździć w stronę Jeleniej Góry starą trasą E14 (ciekawe kto te oznaczenie drogi międzynarodowej jeszcze pamięta?).

Na tej trasie, przed miejscowością Wleń jest jedno takie miejsce, które za każdym razem mnie fascynuje. Postanowiłem, że w końcu zrobię mu zdjęcie. To postanowienie było w marcu 2014 roku…

… zrealizowałem je w czerwcu. Musiałem poczekać, aż zboże na polu trochę urośnie. 🙂


Dwa lata później – sierpień 2016 roku. Po raz któryś z kolei zatrzymuję się tutaj na moment. To samo miejsce, ale czy ten sam krajobraz?

Brakuje jednego elementu. 😦


 

Reklamy

5 thoughts on “Cierpliwość

  1. Też lubię ten widok. W dodatku zmienia w zależności od pory roku i dnia oraz zasiewów na polu. A jak jest zaorane, to tam ziemia ma charakterystyczną czerwono-brunatną barwę. I też sobie obiecuję (od dawna..), że w końcu zacznę robić zdjęcia (na razie human nature, czyli lenistwo za kółkiem, wygrywa).

    • ‚Najtrudniejsze’ jest zmobilizować się i zatrzymać samochód na moment w takich miejscach. Tym bardziej, że w tej okolicy takie miejsca są co chwilę 🙂 Ja sobie obiecuje od dawna aby w końcu zatrzymać się na cały dzień i pojeździć w dolinie Bobru rowerem. Pozdrawiam.

      • No to jeszcze pogratuluję Ci tego zdjęcia – świetne chmury, z niebieskim odcieniem jak pszenica, i dzięki nim doskonałe światło i taki też efekt ogólny. A ta plama żółci to jak cytrynowy kubrak lejącej wodę czy mleko u Vermeera. I to się nazywa solidna ‚zenitowska’ szkoła!

  2. Też miałam podobnie lubiany i pofalowany widok w okolicy, niestety przez jego środek wyorali dziurę pod drogę ekspresową…

    PS. Na mapie z odwiedzonymi miejscami jest link do starego wpisu, który daje komunikat, że strona nie istnieje. Tak dla porządku zgłaszam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s